Ανακοινώθηκε χθες από το συνδυασμό Κοινωνική Συμμαχία η υποψηφιότητα του Παναγιώτη Τσίτσιου με την Κοινωνική Συμμαχία, στην Περιφερειακή Ενότητα Ροδόπης.
«Ο Παναγιώτης Τσίτσιος με τη συμμετοχή του στο ψηφοδέλτιο μας, αθροίζει την ποιότητα, το δυναμισμό και την απεριόριστη διάθεση του για προσφορά, σε μια πραγματικά ανεξάρτητη αυτοδιοικητική παράταξη, σε μια συμμαχία με όλες τις ενεργές δυνάμεις του τόπου, για μια κοινή πορεία προς το μέλλον απαλλαγμένη από τα στερεότυπα του παρελθόντος», τόνισαν χαρακτηριστικά σε κοινή τους δήλωση ο επικεφαλής της παράταξης και Περιφερειάρχης Α.Μ.Θ. Άρης Γιαννακίδηςκαι ο Αντιπεριφερειάρχης Ροδόπης Παύλος Δαμιανίδης.
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies, για την συλλογή στατιστικών στοιχείων και την διασφάλιση της καλύτερης εμπειρίας σας.
Με τη χρήση αυτού του ιστότοπου, αποδέχεστε τη χρήση των cookies. Tι είναι τα Cookies;