Το Παιδικό Χωριό SOS Θράκης στο Αρίστηνο επισκέφτηκε ο Αντιπεριφερειάρχης Έβρου Δημήτριος Πέτροβιτς.
Στη συνάντηση που είχε με τον Διευθυντή του Παιδικού Χωριού SOS Θράκης Γεώργιο Βαφέα και την Ψυχοθεραπεύτρια – Παιδαγωγικό Σύμβουλο Προγραμμάτων Θράκης των Παιδικών Χωριών SOS Ελλάδας Κασσιανή Μαδεμλή,επιβεβαιώθηκε η άριστη συνεργασία που έχει αναπτυχθεί με τον Φορέα, διερευνήθηκαν οι δυνατότητες περαιτέρω υποστήριξης από πλευράς της Περιφερειακής Ενότητας Έβρου και υλοποίησης κοινών δράσεων.
«Στεκόμαστε πάντοτε αρωγοί στο ιερό έργο των ανθρώπων των Παιδικών Χωριών SOS, τόσο εγώ προσωπικά, όσο και οι υπηρεσίες της Περιφερειακής Ενότητας Έβρου στο σύνολό τους», δήλωσε ο κ. Πέτροβιτς.
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies, για την συλλογή στατιστικών στοιχείων και την διασφάλιση της καλύτερης εμπειρίας σας.
Με τη χρήση αυτού του ιστότοπου, αποδέχεστε τη χρήση των cookies. Tι είναι τα Cookies;