Ο Σοφολογιότατος Μουφτής Κομοτηνής Δρ. Τζιχάτ ΧΑΛΗΛ υποδέχτηκε στα γραφεία της Μουφτείας τον εκπρόσωπο του Δ’ Σώματος Στρατού ο οποίος διαβίβασε τις θερμές ευχές του Διοικητή τους Αντιστράτηγου Δημόκριτο Κωνσταντάκο με αφορμή της εορτής του Ραμαζάν Μπαϊράμ (Ειντ ελ-ΦΙΤΡ) στις 21/4/2023 ημέρα Παρασκευή, αλλά και πολλοί συμπολίτες του Σοφολογιοτάτου Μουφτή, μουσουλμάνοι και χριστιανοί αντάλλαξαν συγχαρητήριες και ευχές στη Μουφτεία.
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies, για την συλλογή στατιστικών στοιχείων και την διασφάλιση της καλύτερης εμπειρίας σας.
Με τη χρήση αυτού του ιστότοπου, αποδέχεστε τη χρήση των cookies. Tι είναι τα Cookies;