Τό ἑσπέρας τῆς Τρίτης, 5ης Ἰουνίου 2018, περί ὥραν 7:30 μ.μ. ὁ Σεβασμιώτατος Μητροπολίτης Μαρωνείας καί Κομοτηνῆς κ. Παντελεήμων θά τελέσῃ Θεία Λειτουργία στόν Ἱερό Καθεδρικό Ναό Εὐαγγελισμοῦ τῆς Θεοτόκου Κομοτηνῆς ὅπου θά δεηθῇ ἰδιαιτέρως ὑπέρ φωτισμοῦ καί ἐνδυναμώσεως τῶν ὑποψηφίων μαθητῶν τῶν Πανελληνίων ἐξετάσεων.
Προσκαλοῦνται οἱ ὑποψήφιοι τῶν ἐξετάσεων, καθώς καί τά μέλη τῶν οἰκογενειῶν τους, ὅπως μετάσχουν κατ’ αὐτήν τήν Θείαν Λειτουργίαν καί λάβουν χάριν καί ἔλεον παρά Κυρίου.
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies, για την συλλογή στατιστικών στοιχείων και την διασφάλιση της καλύτερης εμπειρίας σας.
Με τη χρήση αυτού του ιστότοπου, αποδέχεστε τη χρήση των cookies. Tι είναι τα Cookies;