Η Τομεακή Επιτροπή Ροδόπης του ΚΚΕ συγχαίρει τα δημοσιογραφικά λαγωνικά του komotinipress που διαπίστωσαν μετά από τόσα χρόνια ότι το ΚΚΕ μεταφράζει τις ανακοινώσεις του σε όλες τις γλώσσες που είναι απαραίτητο, έτσι ώστε να επικοινωνεί με τους εργαζόμενους, τους βιοπαλαιστές αγρότες, τους αυτοαπασχολούμενους, τους νέους και τις γυναίκες λαϊκών οικογενειών και να εκφράζει τις θέσεις του για τα προβλήματα που αντιμετωπίζουν. Περιμένουμε με μεγάλη ανυπομονησία την επόμενη δημοσιογραφική τους επιτυχία!
Και το ΚΚΕ συμμετέχει στην απόπειρα επιβολής της τουρκικής γλώσσας στην Θράκη;
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies, για την συλλογή στατιστικών στοιχείων και την διασφάλιση της καλύτερης εμπειρίας σας.
Με τη χρήση αυτού του ιστότοπου, αποδέχεστε τη χρήση των cookies. Tι είναι τα Cookies;