Στις πυρόπληκτες περιοχές της Ροδόπηςμεταβαίνουν αύριο Τετάρτη 23 Αυγούστου 2023, δύο κλιμάκια της Διεύθυνσης Αποκατάστασης Επιπτώσεων Φυσικών Καταστροφών Βορείου Ελλάδας του Υπουργείου Υποδομών και Μεταφορών, μετά από αίτημα του Αντιπεριφερειάρχη ΠΕ Ροδόπης Νίκου Τσαλικίδη.
Αύριο Τετάρτη, στις 9:00 το πρωί, στο Δημαρχείο Ιάσμου, θα πραγματοποιηθεί συνάντηση του Αντιπεριφερειάρχη, του Δημάρχου Ιάσμου και της Διεύθυνσης Πολιτικής Προστασίας με τα κλιμάκια της ΔΑΕΦΚ .
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies, για την συλλογή στατιστικών στοιχείων και την διασφάλιση της καλύτερης εμπειρίας σας.
Με τη χρήση αυτού του ιστότοπου, αποδέχεστε τη χρήση των cookies. Tι είναι τα Cookies;