Σύστημα ελεγχόμενης στάθμευσης με κάρτες διάρκειας μισής ώρας, αξίας 30 λεπτών, θα εφαρμόσει ο Δήμος Κομοτηνής στις θέσεις παρκινγκ που θα δημιουργηθούν στον ποδηλατόδρομο, εγκαταλείποντας την ιδέα των παρκόμετρων, για τον φόβο των βανδάλων.
Οι κάρτες αυτές, οι οποίες είναι διαφορετικές από τις κάρτες που χρησιμοποιούνται στις υπόλοιπες θέσεις ελεγχόμενης στάθμευσης, θα χρησιμοποιούνται μονές, και αν κάποιος θέλει να παραμείνει περισσότερη ώρα, θα πρέπει να είναι παρών και να την αντικαθιστά όταν λήξει.
Με αυτό τον τρόπο ο Δήμος Κομοτηνής ελπίζει ότι θα υπάρχουν πάντα άδειες θέσεις και δυνατότητα στάθμευσης.
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies, για την συλλογή στατιστικών στοιχείων και την διασφάλιση της καλύτερης εμπειρίας σας.
Με τη χρήση αυτού του ιστότοπου, αποδέχεστε τη χρήση των cookies. Tι είναι τα Cookies;