Συνελήφθη σε χωριό της Ροδόπης, από αστυνομικούς του Αστυνομικού Τμήματος Φιλύρας της Διεύθυνσης Αστυνομίας Ροδόπης, ένας 40χρονος ημεδαπός, μέλος της εν λόγω εγκληματικής οργάνωσης, κατόπιν Εντάλματος Σύλληψης που εκδόθηκε σε βάρος του, για ένταξη σε εγκληματική οργάνωση που δραστηριοποιούνταν στη διακίνηση ναρκωτικών και την προώθηση μη νόμιμων μεταναστών στην ενδοχώρα.
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies, για την συλλογή στατιστικών στοιχείων και την διασφάλιση της καλύτερης εμπειρίας σας.
Με τη χρήση αυτού του ιστότοπου, αποδέχεστε τη χρήση των cookies. Tι είναι τα Cookies;