Στο 6θέσιο Δημοτικό Σχολείο Κοσμίου ο Αη -Βασίλης έφερε τα δικά του δώρα με φλουριά και βιβλία για κάθε τάξη ενώ τα δραστήρια μέλη του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων πρόσφεραν τα δικά τους δώρα στους 110 μαθητές του Σχολείου.
Όπως μας ενημερώνει το ΔΣ του Συλλόγου “Με ευχές, δύναμη και αισιοδοξία φτιάξαμε για το 2021 το ημερολόγιο μας το οποίο φέτος θα διατεθεί ΔΩΡΕΑΝ σε κάθε οικογένεια (ΕΝΑ ΑΝΑ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ). Επίσης, ένα μικρό συμβολικό δώρο για τους μαθητές του σχολείου μας (μάσκα με λογότυπο το όνομα του σχολείου).”
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies, για την συλλογή στατιστικών στοιχείων και την διασφάλιση της καλύτερης εμπειρίας σας.
Με τη χρήση αυτού του ιστότοπου, αποδέχεστε τη χρήση των cookies. Tι είναι τα Cookies;