Γράφει ο Νίκος Αρβανίτης
Σε εκδήλωση της Αρμένικης Κοινότητα παρευρέθη ο υποψήφιος ΠΑΣΟΚ Ν. Ροδόπης κ. Γιώργος Μανανάς, για να τιμηθεί η μνήμη της Επετείου της Γενοκτονίας των Αρμενίων.
Όπως τόνισε ο κ. Γιώργος Μανανάς, “η Τουρκία θα πρέπει να πάρει το μήνυμα ότι η ιστορία δεν παραχαράσσεται και το ελάχιστο που έχει να κάνει, είναι η παραδοχή των εγκλημάτων και μια συγγνώμη στους λαούς που υπέφεραν.”
Γ. Μανανάς (ΠΑΣΟΚ): Δεν ξεχνάμε τα θύματα της Γενοκτονίας των Αρμενίων
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies, για την συλλογή στατιστικών στοιχείων και την διασφάλιση της καλύτερης εμπειρίας σας.
Με τη χρήση αυτού του ιστότοπου, αποδέχεστε τη χρήση των cookies. Tι είναι τα Cookies;