Ο βουλευτής Ροδόπης ΣΥΡΙΖΑ-ΠΣ Δημήτρης Χαρίτου σας προσκαλεί την Τετάρτη 19 Απριλίου στις 19.30 μ.μ. στη Λέσχη Κομοτηναίων, όπου θα παρουσιάσει το έργο της κοινοβουλευτικής του θητείας, τις παρεμβάσεις στη Βουλή και τις διεκδικήσεις για τον τόπο. Θα καταθέσει τις προτεραιότητες και τους στόχους της νέας περιόδου για τον τόπο και την χώρα. Σε μία ανοιχτή συζήτηση με τους πολίτες της περιοχής.
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies, για την συλλογή στατιστικών στοιχείων και την διασφάλιση της καλύτερης εμπειρίας σας.
Με τη χρήση αυτού του ιστότοπου, αποδέχεστε τη χρήση των cookies. Tι είναι τα Cookies;