Το Διοικητικό Συμβούλιο της Αστικής Μη Κερδοσκοπικής Εταιρείας του Κέντρου Πρόληψης των Εξαρτήσεων και Προαγωγής της Ψυχοκοινωνικής Υγείας Π.Ε. Ροδόπης ΄΄ΟΡΦΕΑΣ΄΄ απευθύνει δημόσια πρόκληση σε φορείς, σωματεία, συλλόγους (πολιτιστικούς, αθλητικούς, γονέων και κηδεμόνων) να γίνουν μέλη στην Αστική Μη Κερδοσκοπική Εταιρεία. Δικαιωμα συμμετοχής έχουν όσο εκδηλώσουν ενδιαφέρον μέχρι τις 19 Σεπτεμβρίου 2014, ορίσουν εκπρόσωπο για τη Γενική Συνέλευση και ετήσιο πόσο εισφοράς (ελάχιστο ποσό 45 €).
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies, για την συλλογή στατιστικών στοιχείων και την διασφάλιση της καλύτερης εμπειρίας σας.
Με τη χρήση αυτού του ιστότοπου, αποδέχεστε τη χρήση των cookies. Tι είναι τα Cookies;