Την Παρασκευή, 8 Σεπτεμβρίου 2023, ο Ανώτατος Διοικητής Φρουράς Κομοτηνής και Διοικητής της 29ης Μ/Κ ΤΑΞ ΠΖ, Ταξίαρχος Ανέστης Ελευθεριάδης επισκέφθηκε τον Μητροπολίτη Μαρωνείας και Κομοτηνής κ. Παντελεήμων και παρέδωσε είδη πρώτης ανάγκης, προς ενίσχυση των οικονομικά αδυνάτων συνανθρώπων μας.
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies, για την συλλογή στατιστικών στοιχείων και την διασφάλιση της καλύτερης εμπειρίας σας.
Με τη χρήση αυτού του ιστότοπου, αποδέχεστε τη χρήση των cookies. Tι είναι τα Cookies;