Ο Ροταριανός Όμιλος Κομοτηνής προσέφερε την Παρασκευή 7 Φεβρουαρίου 2014 κλινοσκεπάσματα και εξοπλισμό κουζίνας στο Παιδιατρικό τμήμα του Νοσοκομείου Κομοτηνής σε μια προσπάθεια να καλυφθούν πάγιες ανάγκες του τμήματος. Τα είδη αγοράστηκαν από καταστήματα της Κομοτηνής.
Τα είδη παρέλαβε η διευθύντρια του Παιδιατρικού τμήματος κ. Πανταζή στην οποία τονίστηκε τόσο από τον πρόεδρο ροταριανό Μενέλαο Συκάκη όσο και από τον εισερχόμενο πρόεδρο ( για τα έτη 2014-15 ) ροταριανό Γιώργο Προυσανίδη , ότι ο Ροταριανός Όμιλος Κομοτηνής θα είναι πάντα πρόθυμος να καλύπτει με όλες του τις δυνάμεις και άλλες ανάγκες του τμήματος.
Παραβρέθηκαν επίσης ο ροταριανός Παναγιώτης Δούκας γραμματέας του ομίλου και ο ροταριανός Βασίλης Κωνσταντινίδης μέλος του ομίλου.
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies, για την συλλογή στατιστικών στοιχείων και την διασφάλιση της καλύτερης εμπειρίας σας.
Με τη χρήση αυτού του ιστότοπου, αποδέχεστε τη χρήση των cookies. Tι είναι τα Cookies;