«Το αγαπημένο του Τσίπρα», «Βαρουφάκης», «Σοιμπλέξιτ», «Τροϊκεξολοθρευτής», «Καλαμάρι ΔΝΤ» και «Γλυκιά ‘Αντζι», είναι μερικά από τα πιάτα που σερβίρονται
Μενού εμπνευσμένο από την ελληνική κρίση σερβίρει ελληνικό εστιατόριο του Βερολίνου, με πιάτα που ονομάζονται «Το αγαπημένο του Τσίπρα», «Βαρουφάκης», «Σοιμπλέξιτ», «Τροϊκεξολοθρευτής», «Καλαμάρι ΔΝΤ» και «Γλυκιά ‘Αντζι».
Διαβάστε περισσότερα ΕΔΩ
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies, για την συλλογή στατιστικών στοιχείων και την διασφάλιση της καλύτερης εμπειρίας σας.
Με τη χρήση αυτού του ιστότοπου, αποδέχεστε τη χρήση των cookies. Tι είναι τα Cookies;