Γράφει ο Νίκος Αρβανίτης
Στις πόλεις της Αλεξανδρούπολης και της Καβάλας περιόδευσε ο πρόεδρος της Ελληνικής Λύσης Κυριάκος Βελόπουλος το Σάββατο 6 Μαΐου 2023, συνοδεία κλιμακίου υποψηφίων βουλευτών και στελεχών του κόμματος.
Πρώτος σταθμός της περιοδείας του κου Βελόπουλου ήταν η Αλεξανδρούπολη, όπου στις 12:00 το μεσημέρι του Σαββάτου, παρεχώρησε συνέντευξη τύπου στο Εμπορικό Επιμελητήριο (Λ. Δημοκρατίας 307) αφού πρώτα επισκέφθηκε την λαϊκή αγορά της Αλεξανδρούπολης
Η βόρεια Ελλάδα λατρεύει τον πρόεδρό μας! Απίστευτο βίντεο, δείτε τι έγινε σήμερα στην Αλεξανδρούπολη! Ευχαριστούμε Θράκη, ευχαριστούμε βόρεια Ελλάδα! #Βελοπουλος #Εκλογες_21__Μαιου pic.twitter.com/taodvZzrSp
— Κυριάκος Βελόπουλος (@velopky) May 6, 2023
Ακολούθως ο πρόεδρος της Ελληνικής Λύσης κατευθύνθηκεμε προορισμό την Καβάλα, όπου στις 18:30 μ.μ. έδωσε συνέντευξη τύπου στο ξενοδοχείο AIROTEL GALAXY HOTEL (Ελ. Βενιζέλου 27).
Ακολουθεί απόσπασμα από την συνέντευξη τύπου του κ. Κυρ. Βελόπουλου
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies, για την συλλογή στατιστικών στοιχείων και την διασφάλιση της καλύτερης εμπειρίας σας.
Με τη χρήση αυτού του ιστότοπου, αποδέχεστε τη χρήση των cookies. Tι είναι τα Cookies;