Την Δευτέρα 8 Μαϊου 2023 και ώρα 7:30 θα γίνει η παρουσίαση των υποψηφίων του ψηφοδελτίου του ΣΥΡΙΖΑ – Προοδευτική Συμμαχία στη Ροδόπη.
Η παρουσίαση θα γίνει στο εκλογικό κέντρο του ΣΥΡΙΖΑ – Προοδευτική Συμμαχία (Συντ.Κρητών 4) ταυτόχρονα με τα εγκαίνια του χώρου, παρουσία του μέλους του Οργανωτικού Γραφείου Δημ.Καρβούνη.
Καλούμε όλα τα μέλη και τους φίλους του ΣΥΡΙΖΑ – Προοδευτική Συμμαχία στην επίσημη παρουσίαση του ψηφοδελτίου καθώς και στην συστράτευση στον αγώνα για μια νέα προοδευτική διακυβέρνηση.
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies, για την συλλογή στατιστικών στοιχείων και την διασφάλιση της καλύτερης εμπειρίας σας.
Με τη χρήση αυτού του ιστότοπου, αποδέχεστε τη χρήση των cookies. Tι είναι τα Cookies;