Ανακοινώνεται ότι ενόψει της εισόδου των επιτυχόντων πρωτοετών μαθητών στις Παραγωγικές Σχολές των Ενόπλων Δυνάμεων και λαμβάνοντας υπόψη τα επιδημιολογικά δεδομένα και το πλαίσιο εφαρμογής μέτρων για την αποφυγή διασποράς του COVID-19, καθορίζονται τα κάτωθι:
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies, για την συλλογή στατιστικών στοιχείων και την διασφάλιση της καλύτερης εμπειρίας σας.
Με τη χρήση αυτού του ιστότοπου, αποδέχεστε τη χρήση των cookies. Tι είναι τα Cookies;