Τον Περιφερειάρχη Ανατολικής Μακεδονίας και Θράκης κ. Χρήστο Μέτιο επισκέφτηκε σήμερα το πρωί ο αρχηγός της εθνικής ομάδας ποδοσφαίρου των ανδρών κ. Βασίλης Τοροσίδης.
Ο Περιφερειάρχης συζήτησε με τον κ. Τοροσίδη, που κατάγεται από το χωριό Πετεινός της Ξάνθης, τις δυνατότητες ανάληψης πρωτοβουλιών και συνεργασίας ανάμεσα στην Περιφέρεια και σε αναγνωρισμένους αθλητές της περιοχής μας στο πλαίσιο ανακήρυξης του 2017 σε Έτος Τουρισμού για την Περιφέρεια Ανατολικής Μακεδονίας και Θράκης.
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies, για την συλλογή στατιστικών στοιχείων και την διασφάλιση της καλύτερης εμπειρίας σας.
Με τη χρήση αυτού του ιστότοπου, αποδέχεστε τη χρήση των cookies. Tι είναι τα Cookies;