Η δημοτική παράταξη «Σπάρτακος» σας καλεί σε συνέντευξη τύπου την Τετάρτη 9 Απριλίου και ώρα 2 μ.μ. στον χώρο του εκλογικού της κέντρου στην οδό Ορφέως.
Στη συνέντευξη θα γίνει γενικόλογη αναφορά στους βασικούς άξονες του προγράμματος του «Σπάρτακου» σχετικά με τον δήμο, αλλά θα ανακοινωθούν και τα πρώτα 25 ονόματα του εκλογικού συνδυασμού.
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies, για την συλλογή στατιστικών στοιχείων και την διασφάλιση της καλύτερης εμπειρίας σας.
Με τη χρήση αυτού του ιστότοπου, αποδέχεστε τη χρήση των cookies. Tι είναι τα Cookies;