![](https://www.komotinipress.gr/wp-content/uploads/2024/04/436293957_10232695103502277_1166734815944559208_n-300x175.jpg)
Ο ΠΑΜΘ κ. Χρ. Τοψίδης απέκρυψε ότι επισκέφθηκε σύλλογο που υποστηρίζεται από Εγκαθέτους και το πολιτικό ισλάμ της Θράκης.
Μάλιστα ο εν λόγω σύλλογος φιλάθλων Φενερμπαχτσέ Δυτ. Θράκης συνδέεται με το τουρκικό προξενείο.
Να επισημανθεί ότι ο κ. Χρ. Τοψίδης δεν επισκέφθηκε και δεν ευχήθηκε ούτε καν προσκάλεσε σε δείπνο ιφτάρ του ΜΟΥΦΤΗΔΕΣ ΘΡΑΚΗΣ και τους Προέδρους των ΔΕΜΠ Θράκης.
Δυστυχώς, ο κ. Χρ. Τοψίδης όσο κι αν προσπαθούν να τον δικαιολογήσουν οι συνεργάτες του, ακολουθεί τα λανθασμένα βήματα του Χρ. Μέτιο στον υπέρτατο βαθμό.