Γράφει ο Νίκος Αρβανίτης
Ο Χρήστος Μέτιος, ο Περιφερειάρχης ΑΜΘ και στενός συνεργάτης του Κυρ. Μητσοτάκη,μέχρι σήμερα δεν έχει φροντίσει να αποκαταστήσει την ευπρεπή εικόνα του κτιρίου που τον φιλοξενεί.
Το είχαμε επισημάνει τον Ιανουάριο του 2023 και σήμερα εξακολουθεί το ίδιο σύνθημα να κοσμεί την Διοικητική Πρωτεύουσα της ΑΜΘ.
Πολιτικοί σαν τον κ. Χρήστο Μέτιο,διασταλτικά, ευθύνονται ΚΑΙ για τις μικρές ή μεγάλες τραγωδίες! Είναι αυτοί που προδίδουν τις προσπάθειες μιας άλλης Ελλάδας να βρει κάποια στιγμή το ΦΩΣ!
Αν ψάχνουμε υπευθύνους αυτοί ειναι δίπλα μας, ανάμεσά μας!!!
Αυτοπροδίδονται με τις παραλείψεις τους , τις ελλείψεις τους, τις αδυναμίες τους και με την προώθηση υποτελών με αντάλλαγμα την πολιτική ή κομματική υπακοή!
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies, για την συλλογή στατιστικών στοιχείων και την διασφάλιση της καλύτερης εμπειρίας σας.
Με τη χρήση αυτού του ιστότοπου, αποδέχεστε τη χρήση των cookies. Tι είναι τα Cookies;