Άνθιμος από Αλεξανδρούπολη: Τα Σχολεία δεν τα καταστράφουμε. Τα βιβλία δεν τα καίμε. Τις εικόνες δεν τις κατεβάζουμε από τις τάξεις. Το μάθημα των θρησκευτικών δεν το θίγουμε. Οι Δάσκαλοι δεν απεργούμε. Με τα σχολικά προγράμματα δεν πειραματιζόμαστε. Φτάνει πια αυτό τό εθνικό έγκλημα που άρχισε πριν 40 χρόνια κι ακόμα συνεχίζεται!
Διαβάστε περισσότερα στο EvrosPress.gr
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies, για την συλλογή στατιστικών στοιχείων και την διασφάλιση της καλύτερης εμπειρίας σας.
Με τη χρήση αυτού του ιστότοπου, αποδέχεστε τη χρήση των cookies. Tι είναι τα Cookies;