Το κόμμα των ΑΝΕΛ γεννήθηκε την περίοδο του πρώτου μνημονίου, τις εποχές όπου μαζί με τον ΣΥΡΙΖΑ δημιουργούσαν το κίνημα των αγανακτισμένων και με σημαία συνθήματα όπως, προδότες, γερμανοτσολίαδες, να καεί να καεί και άλλα, κατόρθωσε να πάρει ψηφοφόρους από την δεξιά που δεν θα μπορούσαν ποτέ να ψηφίσουν ένα κόμμα της Αριστεράς όσα και να έταζε.
Διαβάστε περισσότερα στο XanthiPress
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies, για την συλλογή στατιστικών στοιχείων και την διασφάλιση της καλύτερης εμπειρίας σας.
Με τη χρήση αυτού του ιστότοπου, αποδέχεστε τη χρήση των cookies. Tι είναι τα Cookies;