Ο Δήμος Κομοτηνής και η Δημοτική Κοινωφελής Επιχείρηση Πολιτισμού, Παιδείας και Αθλητισμού, ανακοινώνουν ότι λόγω του τριήμερου Εθνικού Πένθους που κηρύχθηκε για τις φονικές πυρκαγιές στην Ανατολική Αττική, ματαιώνονται όλες οι πολιτιστικές και πανηγυρικές εκδηλώσεις στο δήμο μας, σήμερα Τετάρτη και αύριο Πέμπτη.
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies, για την συλλογή στατιστικών στοιχείων και την διασφάλιση της καλύτερης εμπειρίας σας.
Με τη χρήση αυτού του ιστότοπου, αποδέχεστε τη χρήση των cookies. Tι είναι τα Cookies;