ΛΑ.ΣΥ. Κομοτηνής: Δεν θα ανεχτούμε να μείνει χωρίς ρεύμα, χωρίς θέρμανση κανένα σχολείο!
Με αφορμή πρόσφατες καταγγελίες ότι συνεργεία του ΔΕΔΔΗΕ «βγήκαν παγανιά» σε σχολεία του Δήμου Κομοτηνής ασκώντας πιέσεις για εξόφληση λογαριασμών, όπως … Συνεχίστε να διαβάζετε το ΛΑ.ΣΥ. Κομοτηνής: Δεν θα ανεχτούμε να μείνει χωρίς ρεύμα, χωρίς θέρμανση κανένα σχολείο!.
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον σύνδεσμο στον WordPress ιστότοπο για ενσωμάτωση
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον κώδικα στον ιστότοπό σας για να ενσωματωθεί