Χριστουγεννιάτικα κάλαντα και εορταστικές ευχές δέχθηκε το πρωί ο Περιφερειάρχης Ανατολικής Μακεδονίας και Θράκης κ. Χρήστος Μέτιος, μεταξύ άλλων, από την ορχήστρα της ΧΧI Τεθωρακισμένης Ταξιαρχίας Κομοτηνής, τον Σύλλογο Κρητών Κομοτηνής «Ο Ψηλορείτης» και τους μαθητές του Μουσικού Γυμνασίου Κομοτηνής.
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies, για την συλλογή στατιστικών στοιχείων και την διασφάλιση της καλύτερης εμπειρίας σας.
Με τη χρήση αυτού του ιστότοπου, αποδέχεστε τη χρήση των cookies. Tι είναι τα Cookies;