Ενόψει της Παγκόσμιας Ημέρας Αναπηρίας (3 Δεκεμβρίου), το Σωματείο ΑμεΑ ΠΕ Ροδόπης διοργανώνει ημερίδα με θέμα «Η έξαρση των ψυχικών παθήσεων στην εποχής μας», στις 29 Νοεμβρίου και ώρα 18:00, στην αίθουσα εκδηλώσεων το μουσικού σχολείου Κομοτηνής.
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies, για την συλλογή στατιστικών στοιχείων και την διασφάλιση της καλύτερης εμπειρίας σας.
Με τη χρήση αυτού του ιστότοπου, αποδέχεστε τη χρήση των cookies. Tι είναι τα Cookies;