![](https://www.komotinipress.gr/wp-content/uploads/2023/02/333694419_1882583955414237_445191015010728000_n-200x300.jpg)
Η λογική των προγραφών σε βάρος πολιτικών αντιπάλων, η παραβίαση κόκκινων γραμμών που αφορά τη λειτουργία των θεσμών, ο λαϊκισμός που μοιάζει με έρποντα φασισμό, δεν έχουν σχέση ούτε με την Δημοκρατία ούτε με την κεντροαριστερά.
Δυστυχώς ανάλογα εκφυλιστικά φαινόμενα ζούμε και στη Θράκη το τελευταίο χρονικό διάστημα.
Η ψήφος στο ΠΑΣΟΚ- Κίνημα Αλλαγής αποτελεί την δημοκρατική διέξοδο για τους πολίτες που θέλουν και επιθυμούν αξιόπιστη εναλλακτική πρόταση διακυβέρνησης.