“Η trap είναι cool, τα Ναρκωτικά όμως όχι!”
Ο Δήμος Κομοτηνής, το Δημοτικό Συμβούλιο Νέων Κομοτηνής, το Κέντρο Νεολαίας και Εθελοντισμού exagono και η Κοιν.Σ.Επ. “Θράκης Κίνητρο”, σε συνεργασία … Συνεχίστε να διαβάζετε το “Η trap είναι cool, τα Ναρκωτικά όμως όχι!”.
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον σύνδεσμο στον WordPress ιστότοπο για ενσωμάτωση
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον κώδικα στον ιστότοπό σας για να ενσωματωθεί