H Πρόεδρος της Δημοκρατίας Κατερίνα Σακελλαροπούλου παρέστη στην εκδήλωση «Ακούμε τη φωνή των παιδιών» που διοργάνωσε το Υπουργείο Εργασίας και Κοινωνικών Υποθέσεων, στο πλαίσιο του Ευρωπαϊκού προγράμματος Child Guarantee, στην Τεχνόπολη του Δήμου Αθηναίων.
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies, για την συλλογή στατιστικών στοιχείων και την διασφάλιση της καλύτερης εμπειρίας σας.
Με τη χρήση αυτού του ιστότοπου, αποδέχεστε τη χρήση των cookies. Tι είναι τα Cookies;