Τους πρώτους 12 υποψήφιους για την Περιφερειακή Ενότητα Έβρου, πρόσωπα με σημαντική κοινωνική και επαγγελματική διαδρομή και με διάθεση να προσφέρουν στον τόπο και στους συμπολίτες τους, παρουσίασε την Τετάρτη, 3 Απριλίου, σε εκδήλωση που πραγματοποιήθηκε στο ξενοδοχείο «Grand Hotel Egnatia» στην Αλεξανδρούπολη, ο Υποψήφιος Περιφερειάρχης Ανατολικής Μακεδονίας και Θράκης, Κώστας Κατ
Τα βιογραφικά όλων των υποψηφίων είναι αναρτημένα στην ιστοσελίδα του συνδυασμού www.anenopro-amth.gr.
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies, για την συλλογή στατιστικών στοιχείων και την διασφάλιση της καλύτερης εμπειρίας σας.
Με τη χρήση αυτού του ιστότοπου, αποδέχεστε τη χρήση των cookies. Tι είναι τα Cookies;