“Σε μια επίδειξη πολιτικής αλαζονείας η Nτόρα Μπακογιάννη επισκέφθηκε τα ορεινά χωριά της Ροδόπης για να προσβάλλει, να απειλήσει και να εκβιάσει τους περήφανους κατοίκους της. Οι τοπικοί κλακαδόροι που τη συνόδευαν όφειλαν -αφού η ίδια και ο αδελφός της Κυριάκος δεν ξέρουν- να την ενημερώσουν ότι οι προσβολές, οι απειλές και οι εκβιασμοί προς τις τοπικές κοινωνίες ξεπληρώνονται στην κάλπη και καταγράφονται στη συλλογική μνήμη”.
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies, για την συλλογή στατιστικών στοιχείων και την διασφάλιση της καλύτερης εμπειρίας σας.
Με τη χρήση αυτού του ιστότοπου, αποδέχεστε τη χρήση των cookies. Tι είναι τα Cookies;