Με την ευκαιρία της εορτής του Ραμαζάν Μπαϊράμ, ο εκπρόσωπος του Δ’ ΣΩΜΑΤΟΣ ΣΤΡΑΤΟΥ Ανχης Ανθούλης Θεόδωρος επισκέφθηκε τον Σοφολογιότατο Τοποτηρητή Μουφτή Κομοτηνής κ. Τζιχάτ Χαλήλ και διαβίβασε τις θερμές ευχές του Διοικητή του Αντιστράτηγου Ιωάννη Τσιόπλου.
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies, για την συλλογή στατιστικών στοιχείων και την διασφάλιση της καλύτερης εμπειρίας σας.
Με τη χρήση αυτού του ιστότοπου, αποδέχεστε τη χρήση των cookies. Tι είναι τα Cookies;