Με την ευκαιρία της εορτής του Ραμαζάν Μπαϊράμ, εκπρόσωπος του Δ’ ΣΩΜΑΤΟΣ ΣΤΡΑΤΟΥ επισκέφθηκε τον Σοφολογιότατο Τοποτηρητή Μουφτή Ξάνθης και διαβίβασε τις ευχές του Διοικητή του, Αντιστράτηγου Ιωάννη Τσιόπλο.
Εμείς, να υπενθυμίσουμε ότι η συνδρομή του Δ’ΣΣ στα πλαίσια της κοινωνικής προσφοράς των ΕΔ είναι διαρκής και καλύπτει σειρά βασικών αναγκών των κατοίκων της Θράκης ακόμη και στις απομακρυσμένες περιοχές, εκεί που δεν φθάνει ο μηχανισμός των πολιτικών υπηρεσιών του Κράτους.Αυτό έχει ως αποτέλεσμα όχι μόνον να καλλιεργείται σχέση εμπιστοσύνης με τον τοπικό πληθυσμό με την δημιουργία άρρηκτων δεσμών μεταξύ Ελληνικού Στρατου και τοπικού πληθυσμού
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies, για την συλλογή στατιστικών στοιχείων και την διασφάλιση της καλύτερης εμπειρίας σας.
Με τη χρήση αυτού του ιστότοπου, αποδέχεστε τη χρήση των cookies. Tι είναι τα Cookies;