Αναστατώθηκαν χθες το απόγευμα οι κάτοικοι της οδού Σισμάνογλου στην Κομοτηνή, στη θέα «ύποπτου» σάκου από τον οποίο προεξείχαν καλώδια, μπροστά από κατάστημα αθλητικών ειδών στην περιοχή.
Διερχόμενος παρατήρησε έξω από το κατάστημα τον σάκο και ειδοποίησε την αστυνομία. Πυροτεχνουργός έσπευσε στο σημείο για να τον ελέγξει ενώ στην περιοχή διεκόπη η κυκλοφορία για μερικές ώρες. Από τον έλεγχο προέκυψε πάντως ότι ο σάκος- ο οποίος παραμένει στα χέρια της Αστυνομίας- περιείχε καλώδια, θήκες για μπαταρία και μπαταρίες.
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies, για την συλλογή στατιστικών στοιχείων και την διασφάλιση της καλύτερης εμπειρίας σας.
Με τη χρήση αυτού του ιστότοπου, αποδέχεστε τη χρήση των cookies. Tι είναι τα Cookies;