Με εντολή Περιφερειάρχη προς τιμήν της Χρυσής Ολυμπιονίκης Άννας Κορακάκη φωταγωγείται σήμερα το κτίριο της Περιφέρειας Ανατολικής Μακεδονίας και Θράκης στην Κομοτηνή, καθώς και το κτίριο της Περιφερειακής Ενότητας Δράμας.
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies, για την συλλογή στατιστικών στοιχείων και την διασφάλιση της καλύτερης εμπειρίας σας.
Με τη χρήση αυτού του ιστότοπου, αποδέχεστε τη χρήση των cookies. Tι είναι τα Cookies;