O Δήμος Κομοτηνής μέσω της Διεύθυνσης Κοινωνικών Πολιτικών, ευχαριστεί θερμά όσους υποστήριξαν και συνέδραμαν στο κοινωνικό έργο που έγινε τους τελευταίους μήνες, στηρίζοντας την προσπάθειά να ενισχυθούν οικογένειες που βρίσκονται σε κρίση.
Ιδιαίτερα δε, ευχαριστεί όσους συμμετείχαν στην εθελοντική δράση πολιτών «Ο Άγιος Βασίλης άργησε μια μέρα», το ΡΑΔΙΟ «Πατρίδα» για τον ραδιομαραθώνιο που πραγματοποίησε στηρίζοντας κοινωνικές δομές του Δήμου, το Δικηγορικό Σύλλογο Ροδόπης, το Μειονοτικό Γυμνάσιο – Λύκειο «Τζελάλ Μπαγιάρ», την εταιρεία τροφίμων «ELBISCO» και τον κ. Χαλβατζέλη Δημήτριο για τις προσφορές τους, όπως και όλους τους υπόλοιπους συνδημότες μας που με κάθε τρόπο βοηθούν στην προσπάθεια αυτή.
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies, για την συλλογή στατιστικών στοιχείων και την διασφάλιση της καλύτερης εμπειρίας σας.
Με τη χρήση αυτού του ιστότοπου, αποδέχεστε τη χρήση των cookies. Tι είναι τα Cookies;