Ευχαριστήρια Επιστολή έστειλε το ΓΕΛ Ιάσμου στη Δημοτική Αρχή.
“Ο Σύλλογος Καθηγητών, το Μαθητικό Συμβούλιο και ο Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων του ΓΕΛ Ιάσμου επιθυμούμε να εκφράσουμε τις θερμές μας ευχαριστίες προς τον Δήμαρχο κ. Ισμέτ Καδή, τον Αντιδήμαρχο κ. Ομέρ Σαμπρή και το προσωπικό του Δήμου που διέθεσε λεωφορείο του Δήμου Ιάσμου για την πραγματοποίηση της διδακτικής μας επίσκεψης στο αρτοποιείο «Λεχούδης».”
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies, για την συλλογή στατιστικών στοιχείων και την διασφάλιση της καλύτερης εμπειρίας σας.
Με τη χρήση αυτού του ιστότοπου, αποδέχεστε τη χρήση των cookies. Tι είναι τα Cookies;