Ο Σύλλογος Εθελοντών Αιμοδοτών Σαπών με την στήριξη του Δήμου Μαρωνείας-Σαπών διοργανώνει εθελοντική αιμοδοσία και καλεί όλους τους πολίτες να προσέλθουν και να προσφέρουν αίμα για τον άγνωστο πάσχοντα συνάνθρωπο.
Η εθελοντική αιμοδοσία διοργανώνεται την Τετάρτη 7 Ιουνίου 2023 και ώρα 9:00 π.μ. έως 1:30 μ.μ. στο Κέντρο Κοινότητας έναντι του Γυμνασίου Σαπών (πρώην ΚΕΦΟ).
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies, για την συλλογή στατιστικών στοιχείων και την διασφάλιση της καλύτερης εμπειρίας σας.
Με τη χρήση αυτού του ιστότοπου, αποδέχεστε τη χρήση των cookies. Tι είναι τα Cookies;