Γράφει ο Νίκος Αρβανίτης
Αποτελεί μία φανερή, πλέον, πρακτική η απροκάλυπτη συμμετοχή αιρετών και υποψηφίων όλων των κομμάτων σε εκδηλώσεις που παρίστανται και προΐστανται εκπρόσωποι των παρακρατικών δομών και ειδικά των παραΨΕΥΔΟΜΟΥΦΤΕΙΩΝ Ξάνθης και Κομοτηνής.
Στις φωτογραφίες του παρόντος σημειώματος βλέπουμε στελέχη όλων των κομμάτων να επιμένουν στις εμφανίσεις τους δίπλα σε εκπροσώπους παραλλήλων και παρακρατικών δομών, αναιρώντας στην πράξη τα όσα πρεσβεύει η Ελληνική Έννομη Τάξη και το Διεθνές Δίκαιο.
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies, για την συλλογή στατιστικών στοιχείων και την διασφάλιση της καλύτερης εμπειρίας σας.
Με τη χρήση αυτού του ιστότοπου, αποδέχεστε τη χρήση των cookies. Tι είναι τα Cookies;