Με την 22683/2023 Απόφαση του Δημάρχου Κομοτηνής χορηγήθηκε άδεια για να διενεργηθεί έρανος προκειμένου για την ενίσχυση της πυρόπληκτης οικογένειας του Χρήστου Κούσμινα από τον Σώστη, που έχασε το σπίτι της από την πρόσφατη πυρκαγιά.
Ο έρανος θα γίνει στο Δημαρχείο της Κομοτηνής την Πέμπτη 14 Σεπτεμβρίου 2023 τις ώρες 9:00 έως 19:00, με την υποστήριξη του Δήμου Κομοτηνής και σε συνεργασία με τον Πολιτιστικό Σύλλογο «Φιλότεχνες-Στέγη Πολιτισμού-Παράδοσης και Λαογραφίας».
Είναι σημαντικό να ευαισθητοποιηθεί όσο το δυνατόν μεγαλύτερη μερίδα συμπολιτών μας προς ενίσχυση της πυρόπληκτης οικογένειας.
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies, για την συλλογή στατιστικών στοιχείων και την διασφάλιση της καλύτερης εμπειρίας σας.
Με τη χρήση αυτού του ιστότοπου, αποδέχεστε τη χρήση των cookies. Tι είναι τα Cookies;