Τις εγκαταστάσεις του ρ/σ της Ι.Μ Μαρωνείας και Κομοτηνής επισκέφθηκαν το πρώΐ της Παρασκευής, μαθητές και συνοδοί του Ειδικο΄Σχολείου Κομοτηνής.
Τους μαθητές και τους συνοδούς τους υποδέχθηκε ο Σεβασμιώτατος Μητροπολίτης Μαρωνείας και Κομοτηνής κ .Παντελεήμων, ο οποίος τους καλωσόρισε από τα ραδιοκύματα, εξήγησε τη σημασία της τεχνολογίας και την αξιοποίησή τους από την Εκκλησία, ως άλλης φωνής, για τη διάδοση του Ευαγγελικού μηνύματος και των Πατέρων.
Στη συνέχεια τα παιδιά απευθύνθηκαν στους ακροατές στέλνοντας τα δικά τους μηνύματα ενώ ακολούθως τους παρασχέθηκε μικρή δεξίωση από τον Σεβασμιώτατο κ. Παντελεήμονα.
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies, για την συλλογή στατιστικών στοιχείων και την διασφάλιση της καλύτερης εμπειρίας σας.
Με τη χρήση αυτού του ιστότοπου, αποδέχεστε τη χρήση των cookies. Tι είναι τα Cookies;