Ο Αναπληρωτής Υπουργός Εθνικής Άμυνας Δημήτρης Βίτσας, σήμερα Δευτέρα 26 Δεκεμβρίου, συνοδευόμενος από τον Διοικητή του Γ’ Σώματος Στρατού Αντιστράτηγο Αλκιβιάδη Στεφανή και τον Διοικητή της 350 ΠΚΒ Σμήναρχο (Ι) Αλέξανδρο Κιτρινάκη, επισκέφθηκε τη Ναυτική Διοίκηση Βορείου Ελλάδος και αντάλλαξε ευχές με το προσωπικό.
Ο ΑΝΥΕΘΑ απευθυνόμενος στους στρατεύσιμους ευχήθηκε επιτυχίες στην μετέπειτα πολιτική τους ζωή, ενώ απευθυνόμενος στους αξιωματικούς και υπαξιωματικούς, τόνισε πως αποτελούν τον πολλαπλασιαστή ισχύος των Ενόπλων Δυνάμεων.
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies, για την συλλογή στατιστικών στοιχείων και την διασφάλιση της καλύτερης εμπειρίας σας.
Με τη χρήση αυτού του ιστότοπου, αποδέχεστε τη χρήση των cookies. Tι είναι τα Cookies;