Την πολιούχου Κομοτηνής Αγία Παρασκευή θα γιορτάσει η ΧΧΙ Τεθωρακισμένη Ταξιαρχία με λειτουργίες που θα πραγματοποιηθούν στο ομώνυμο παρεκκλήσι του στρατοπέδου «Λγου Μουζιόπουλου».
Την Τετάρτη 25 Ιουλίου στις 18:00 θα τελεστεί εσπερινός – αρτοκλασία προεξέχοντος του Σεβασμιοτάτου Μητροπολίτη Μαρωνείας και Κομοτηνής κ.κ. Παντελεήμονα ενώ την επομένη, Πέμπτη 26 Ιουλίου στις 7:30 το πρωί, θα τελεστεί θεία λειτουργία.
Οι παραπάνω λειτουργίες είναι ανοιχτές στο κοινό.
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies, για την συλλογή στατιστικών στοιχείων και την διασφάλιση της καλύτερης εμπειρίας σας.
Με τη χρήση αυτού του ιστότοπου, αποδέχεστε τη χρήση των cookies. Tι είναι τα Cookies;