Φαίνεται ότι οι ποδηλάτες της Κομοτηνής δεν έχουν ακόμη συνειδητοποιήσει ότι ο Δήμος της Κομοτηνής έχει φροντίσει και έχει τοποθετήσει τις “δέστρες ποδηλάτων” προς εξυπηρέτηση των ποδηλατών της πόλης.
Εκείς ίσως οφείλεται και το γεγονός ότι βρίσκουμε ποδήλατα δεμένα σε κάθε σημείο της πόλης που εμποδίζουν πεζούς και δυσκολεύουν την καθημερινότητα όλων μας!
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies, για την συλλογή στατιστικών στοιχείων και την διασφάλιση της καλύτερης εμπειρίας σας.
Με τη χρήση αυτού του ιστότοπου, αποδέχεστε τη χρήση των cookies. Tι είναι τα Cookies;