Είχαμε αναφέρει σε προηγούμενο άρθρο ότι ο Χρήστος Μέτιος κάνει ότι χρειάζεται για να αποσυνδέσει την διοίκηση του με αυτό του Γιώργου Παυλίδη. Για το λόγο αυτό και με αφορμή τον ένα χρόνο από την ημέρα που ανέλαβε τα καθήκοντα του εξέδωσε το παρακάτω δελτίο τύπου:
Με αφορμή τη συμπλήρωση ακριβώς ενός έτους από την ανάληψη των καθηκόντων του, ο Περιφερειάρχης Ανατολικής Μακεδονίας και Θράκης κ. Χρήστος Μέτιος θα παρουσιάσει το Σχέδιο της Διοίκησής του για την ανάπτυξη της Περιφέρειας ΑΜΘ στους φορείς της Περιφέρειας.
Η παρουσίαση θα πραγματοποιηθεί τη Δευτέρα 6 Νοεμβρίου 2017 και ώρα 19:00 στην αίθουσα συνεδριάσεων του Περιφερειακού Συμβουλίου ΑΜΘ «Γεώργιος Παυλίδης» στο Διοικητήριο της Περιφερειακής Ενότητας Ροδόπης (Δημοκρατίας 1, Τ.Κ. 69132, Κομοτηνή).
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies, για την συλλογή στατιστικών στοιχείων και την διασφάλιση της καλύτερης εμπειρίας σας.
Με τη χρήση αυτού του ιστότοπου, αποδέχεστε τη χρήση των cookies. Tι είναι τα Cookies;