Στο πλαίσιο προγραμματισμένων εκδηλώσεων των Ελευθερίων, την Δευτέρα 2 Μαΐου και ώρα 20:00 σε μια διαδρομή γεμάτη ηχοχρώματα με αφετηρία την Καπναποθήκη και τελική στάση την πλατεία Ειρήνης έλαβε χώρα το μουσικών δρώμενο ΠΑΤΙΝΑΔΑ ΑΠΟ ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΔΕΣ .
Οι γκαϊτατζήδες του Εργαστηρίου της Στέγης Παράδοσης και Λαογραφίας «Φιλοτέχνες» πραγματοποίησαν μία “μουσική πορεία” στους δρόμου της πόλης μας σε μια διαδρομή γεμάτη ηχοχρώματα με αφετηρία την Καπναποθήκη και τελική στάση την πλατεία Ειρήνης!
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies, για την συλλογή στατιστικών στοιχείων και την διασφάλιση της καλύτερης εμπειρίας σας.
Με τη χρήση αυτού του ιστότοπου, αποδέχεστε τη χρήση των cookies. Tι είναι τα Cookies;