Ἡ Ἱερά Μητρόπολις Μαρωνείας καί Κομοτηνῆς μέ τήν εὐκαιρίαν τῆς ἑορτῆς τοῦ Σεκέρ Μπαϊράμ εὔχεται σέ ὅλους τούς Μουσουλμάνους συντοπίτες μας ὑγιεία καί προκοπή ἐπ’ ἀγαθῷ τῆς εἰρηνικῆς συμβιώσεως καί τῆς εὐημερίας τῆς Θράκης.
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies, για την συλλογή στατιστικών στοιχείων και την διασφάλιση της καλύτερης εμπειρίας σας.
Με τη χρήση αυτού του ιστότοπου, αποδέχεστε τη χρήση των cookies. Tι είναι τα Cookies;