Εκφράζοντας έμπρακτα την αλληλεγγύη τους στο δοκιμαζόμενο λαό της Κεφαλλονιάς η Τοπική Γραμματεία Ροδόπης του Μετώπου Αγώνα Σπουδαστών και το Σωματείο Ιδιωτικών Υπαλλήλων Ροδόπης καλούν το λαό και τη νεολαία της Κομοτηνής να στηρίξουν τις εξής πρωτοβουλίες:
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies, για την συλλογή στατιστικών στοιχείων και την διασφάλιση της καλύτερης εμπειρίας σας.
Με τη χρήση αυτού του ιστότοπου, αποδέχεστε τη χρήση των cookies. Tι είναι τα Cookies;